Hastalar Ne Diyor?
416
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-416,bridge-core-2.6.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-24.9,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Hastalar Ne Diyor?

Hastalarımız Ne Diyor?

Hastalarımız Sportomed Hakkında Neler Söylemiş

Ali İhsan ÖZKANCA

“Sportomed sakatlık sonrası sporcunun spor hayatına sağlıklı ve güvenli bir şekilde dönebilmesi için mükemmel bir yer. Tedavi yöntemleri ve çalışma ortamı çok güzel. Tedavime destek veren tüm fizyoterapistlere teşekkür ediyorum.”

Barış İÇER

“Sol diz ön çapraz bağ ameliyatımın ardından doktorlarımın tavsiyesi üzerine Sportomed’e geldim. Ekibin programı titizlikle uygulaması sebebiyle hızlı bir iyileşme sağlandı.

Başak Tarım

Serpil Hanım ile tanışmam ilk skolyoz tedavisi ile başladı. Tedavi ve egzersizlerim sayesinde omurgamdaki eşitsizlik geriledi ve düzelme oldu.

Birkan Batuk

“Yaşadığım sakatlık sonrasında 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde yeniden sahalara dönebilmemi Sportomed’in hünerli fizyoterapistlerine borçluyum.“

Birkan Batuk
Burak Dördüncü

Fizik tedavinin günümüzde ne kadar önemli olduğunu anlamak, çoğu zaman kulağımıza bir yerlerde anlatılanlardan çalınsa da yaşamak gene de sıkıntılı ama, en etkili anlama ve kabul etme yolu. Geçirdiğim menisküs ameliyatı sonrasında doktorumun önerdiği 10 seanslık fizik tedaviyi 1 ay kadar geciktirdim. Korkunç ağrılarla ve aksayarak Sportomed’e geldim. Uygulanan fizik tedavi programıyla ağrılarım hiç kalmadı, şişliğimde de büyük ölçüde azalma var. Bunun yanısıra dizim ciddi oranda yeniden güç kazandı. Sportomed’in tecrübeli kadrosuyla kısa zamanda eski halime döneceğim… ”

Ersin Kuruel

Senelerce bir vücut geliştirmeciden çok, ağırlıkçı gibi kilolar kaldırıp eklemlerimin canına okumuşum. Bu defa imdadıma Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu yetişti. Son derece profesyonelce yapılan harika bir ameliyat ve Bağdat Caddesindeki Suadiye Sportomed Fizik Tedavi Merkezi’ndeki magic hand Tarık Hocam ve ekibi beni tekrar antrenmanlara döndürdü.”

İpek ONUK

Başta pek bir beklentim yoktu ama ilk seanstan değişimi hem gözle hem günlük hayatımda gördüm. Ayrıca ağrı sızı hiç olmadı. Kesinlikle sıkıntım tekrarlarsa geleceğim bir kapı. Teşekkürler.

Selma GÜNERİ

” Sevgili Fizyoterapistimiz Murat’çığım, benim ve oğlum Umut Sezgin’in fizik tedavilerimiz sırasında gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkür ediyorum

Selma GÜNERİ