Sportomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri

Deniz SÖĞÜTLÜ (Endüstriyel Tasarımcı)

“Ağustos 2015’te mozaikplasti ameliyatı oldum ve Eylül’de Sportomed’de rehabilitasyona başladım. Burası özel bir yer, çünkü size sadece hasta olarak değil birey olarak yaklaşıyorlar, tedavi sürecinde ortaya çıkabilecek her türlü sorunla çok özel ilgileniyorlar.

Çalışan herkes çok ilgili ve dikkatli. Başta terapistim Banu Hanım olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim… ”

(02.12.2015)

image-dividerŞevket Burak DÖRDÜNCÜ (Opera Sanatçısı)

” Fizik tedavinin günümüzde ne kadar önemli olduğunu anlamak, çoğu zaman kulağımıza bir yerlerde anlatılanlardan çalınsa da yaşamak gene de sıkıntılı ama, en etkili anlama ve kabul etme yolu. Geçirdiğim menisküs ameliyatı sonrasında doktorumun önerdiği 10 seanslık fizik tedaviyi 1 ay kadar geciktirdim. Korkunç ağrılarla ve aksayarak Sportomed’e geldim. Uygulanan fizik tedavi programıyla ağrılarım hiç kalmadı, şişliğimde de büyük ölçüde azalma var. Bunun yanısıra dizim ciddi oranda yeniden güç kazandı. Sportomed’in tecrübeli kadrosuyla kısa zamanda eski halime döneceğim… ”

(30.10.2015)

image-divider

Birkan BATUK (Milli Basketbolcu – Anadolu Efes)

“Yaşadığım sakatlık sonrasında 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde yeniden sahalara dönebilmemi Sportomed’in hünerli fizyoterapistlerine borçluyum. Ameliyatımı gerçekleştiren Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu ile birlikte oluşturduğumuz tedavi planı doğrultusunda burada fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecim mükemmel bir şekilde yürütüldü. Sportomed bir tedavi merkezinden çok bir aile ortamı…

Teşekkürler Sportomed… ”

(10.02.2015)

image-divider

Ersin KURUEL (Milli Güreşçi – Vücut Geliştirmeci)

“Senelerce bir vücut geliştirmeciden çok, ağırlıkçı gibi kilolar kaldırıp eklemlerimin canına okumuşum. Bu defa imdadıma Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu yetişti.

Son derece profesyonelce yapılan harika bir ameliyat ve Bağdat Caddesindeki Suadiye Sportomed Fizik Tedavi Merkezi’ndeki magic hand Tarık Hocam ve ekibi beni tekrar antrenmanlara döndürdü.”

(07.11.2014)image-divider

Merve GÜNOK (Öğrenci)

“Hepsi birbirinden değerli abilerim, ablalarım, arkadaşlarım oldu 6 yıldır süren Sportomed maceram sayesinde… İlk sakatlandığım zaman daha küçük olmamdan dolayı buraya endişeyle gelmiştim, fakat ilk fizyoterapistlerim Nermin abla ve Tarık abi sayesinde öyle alıştım ki buraya resmen bırakamıyorum :)) Sürekli farklı yerlerimden sakatlandığımdan dolayı 2008 den bu yana neredeyse her yıl Sportomed’de tedavi gördüm ve artık vücudumun psikolojik olarak buraya gelmek için bahane ürettiğinin farkına vardım diyelim :))

Neredeyse buradaki tüm fizyoterapistlerle çalıştım Mustafa abi olsun Deniz olsun Ertan olsun.. Şuanda da Serpil ablayla bana inanılmaz bir yararı dokunan Pilates derslerime devam ediyorum ve iyi ki de hepsini tanımışım ve çok teşekkür ediyorum burada çalışan herkesin üzerimdeki emekleri için ve bu samimi ortamı hiç bozmadıkları için :)) Yani kısaca demek istediğim tabiri caizse, sakatlanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı :)) ”
(29.05.2014)

image-divider

Aslı TÜRKER (Voleybolcu)

” Ön çapraz bağ sakatlığımdan sonra Sportomed’i ikinci evim olarak görmeye başladım. Ameliyatımdan önce ve sonra iyileşmemi sağlayan bütün fizyoterapistlerimize başta Nermin Hoca olmak üzere bütün Sportomed ailesine teşekkür ederim. Burada tedavi olduğum için çok şanslıyım…”

(24.05.2014)image-divider
Prof. Dr. Gamze TORUN KÖSE (Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü)

” Kırk yaşından sonra da bale kariyerinin başlayabileceğine beni inandıran !!!

Sevgili Sportomed ailesine sonsuz teşekkür ve sevgilerimle… ”

(22.05.2014)

image-divider

Ebru BULGURCU (Tekerlekli Sandalye Tenisi Milli Takımı Oyuncusu)

” Yaklaşık bir buçuk yıl spor yaralanması sonucu omzumda oluşan ağrı nedeniyle tedavi gördüm ancak doğru teşhis konulamadı ve tam anlamıyla iyileşme olmadı. Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Sağlık Kurulu Başkanı Nevin Hoca beni öğrencisi olan Murat Menderes Çağlar’a yönlendirdi. Sportomed’de yapılan muayenem sonucunda ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Ameliyat öncesi sevgili Banu hanım sonrası ise sevgili Nilüfer hanım tedavimi uyguladılar. Doğru teşhis ve tedavinin ardından Sportomed ailesinin desteği ile sağlığıma kavuşup ülkemi uluslararası turnuvalarda temsil etmek için sabırsızlanıyorum Tüm Sportomed ailesine destekleri için sonsuz teşekkür ederim. ”

(17.04.2014)

image-divider

Hakan EVİN (İş Adamı)

” Kronik diz sakatlığımdan dolayı İstanbul’un birçok fizik tedavi merkezine tedaviye gittim. Fakat sonuçlar hep kötü idi. Artık sakat kaldığıma, bir daha düzgün yürüyüp koşamayacağıma kanaat getirmişken Sportomed’e tedaviye geldim. Burası standart fizyoterapi yerine, sakatlığı çok iyi tespit ederek, sakatlığa özel fizik tedavi ve pilates eğitimleri veren gördüğüm ilk tedavi merkezi. Orhan Şakir’in sakatlığım konusunda gösterdiği sabır ve başarılı tedavi yöntemleri ile Serpil Şakir’in tamamlayıcı modifiye pilates eğitimleri sayesinde artık haftada 3 kere koşabiliyorum. Aileme ve tüm dostlarıma tavsiye edebileceğim tek fizik tedavi merkezi. Teşekkürler Sportomed… ”

(08.04.2014)

image-divider

Figen Feray ERGİL (Turizm İşletmecisi)

” Ameliyat sonrası korkarak geldiğim Sportomed’de gördüğüm ilgi ve destek çok güzeldi. Fizyoterapistler sayesinde acılar dayanılabilir hale geldi. Ekip olarak işlerini çok iyi bilmelerinin yanısıra aile ortamı oluşturmaları ve bunu da hastalarla paylaştırmaları sizi çok rahatlatıyor. Bu samimi hava ve profesyonellik bir araya gelince seanslara kaytarmadan geliyorsunuz. Bütün ekibe gösterdikleri ilgi ve sevgi için teşekkür ediyorum. Nilüfer Hanım’a acılarımı anladığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Tedavi sonrası arada kahvenizi içmeye geleceğim… ”

(03.04.2014)

image-divider

Bahattin DURAN (FIFA Yardımcı Hakemi)

“Sportomed’le ilk tanışmam 2011 yılında oldu. O yaz Kolombiya’da yapılacak Dünya Gençler Futbol Şampiyonasına hazırlanıyorduk ve yoğun antrenman programı sonucu bir sakatlık yaşamıştım. Başta Tarık Hocam olmak üzere Sportomed’in deneyimli fizyoterapistleri sayesinde çok kısa sürede eski formuma kavuştum. O yıl Kolombiya’da yarı final yönettik. Bir sonraki yıl boyun ağrılarım için Sportomed’e geldim ve EURO 2012’de yarı final yönettik ve geldik 2014’e… Biz Dünya Kupası’na gidiyoruz ve galiba benim tekrar buraya gelmem gerekecek :)) ”

(17.01.2014)

image-divider

Arber BERİSHA (Basketbolcu – Bandırma Kırmızı)

” Tedavimin fizyoterapi bölümünü Sportomed’de geçirmek benim için büyük şans oldu. Fizyoterapistlerin sıcakkanlılığı ve buradaki aile ortamının güzelliği yanında uyguladıkları özel sportif rehabilitasyon sonucunda hızlı bir şekilde yenilenip yeni sezonda takımıma en iyi şekilde katkı sağlamak istiyorum … ”

(27.09.2013)image-divider

Oktay POP (Futbolcu – Elazığspor)

” Ameliyattan bir müddet sonra Sportomed’e geldim. Keşke daha önce gelebilseydim diye düşündüm. Ortam, sıcaklık ve içtenlik, personel anlamında çok üst seviyede çalışma koşulları olduğunu düşünüyorum.

Tedavimde emeği geçen fizyoterapist arkadaşlara içtenlikle teşekkür ediyorum … ”

(27.09.2013)

image-divider

Mehmet ÇOĞUM (Futbolcu – TKİ Tavşanlı Linyitspor)

” Sportomed’de geçirdiğim fizyoterapi seansları belki de sakatlığımla ilgili olarak hatırlayacağım en güzel günler olarak kalacak. Burada fizyoterapist arkadaşların gerek mesleki açıdan gerekse psikolojik olarak her hastayla en iyi şekilde ilgilenmesinin tedaviyi de hızlandırdığını düşünüyorum. Teşekkürler Sportomed … ”

(27.09.2013)

image-divider

Yusuf SEZGİN (Sinema Oyuncuları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı)

” Yıllar önce dizimdeki rahatsızlığı fark etmeyip, sevgili oğlumun arkadaşı olan, kardeşim gibi sevdiğim dostum Murat’ın tanısıyla tedaviye başlayıp, altı ayda ayağımı eski haline getiren, ağrılarımın bitmesini sağlayan başta Murat’a ve bende emeği çok olan Nermin Hanım’a ve tüm fizyoterapist arkadaşlara teşekkür eder, sevgilerimi ve saygılarımı sunarım. ”

(15.07.2013)

image-divider

Selma GÜNERİ (Sinema Sanatçısı)

” Sevgili Fizyoterapistimiz Murat’çığım, sana ve ekip arkadaşlarından Orhan, Tarık, Nermin ve Banu’ya gerek benim gerek oğlum Umut Sezgin’in fizik tedavilerimiz sırasında gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkür ediyorum … Sizlerin sayesinde sağlığımıza kavuştuk … Ayrıca uzun yıllara dayanan dostluğumuz da bizler için çok değerli … Tekrar sizlere teşekkür ediyoruz …”

(15.07.2013)

image-divider

Umut SEZGİN (Aktör – Seslendirme Sanatçısı)

” 2001 yılında dizimdeki ağrı yüzünden Sportomed ve tabii ki Murat dostumla tanıştım, hala dostluğumuz sürmekte. Benimle o kadar ilgilendiler ki ne kadar teşekkür etsem azdır. Başta Murat’ın, Orhan’ın, Tarık’ın, Banu’nun, Nermin’in, Evrim’in ve Halime Abla’nın (Halişko) bende emeği çoktur, bunu hayatım boyunca unutmayacağım. Herşey için tekrar teşekkürler… Sportomed; bir fizik tedavi merkezi olması yanında aynı zamanda sıcak bir ailedir. Sevgiler …”

(15.07.2013)

image-divider

Furkan GÜZEL (Portekizce Eğitmeni)

” Sadece fizik tedavi olarak değil psikolojik anlamda da kendimi iyi hissettiğim, fizik tedavi konusunda uzman personelinin sıcak yaklaşımıyla ayrılmak istemediğim sıcak bir yuvadır Sportomed. Herşey için teşekkürler …”

(15.07.2013)image-divider

Erdem SONAT (Voleybolcu)

” 2.5 ay önce achill tendonumu kopardım. Tedavi için Sportomed’e başladığımda bu kadar çabuk iyileşeceğimi düşünmemiştim. En iyi ekipmanlar, güleryüzlü ve profesyonel fizyoterapistler hem psikolojik hem de fiziksel olarak en iyi şekilde ilgilendiler. Sportomed’i tercih ettiğim ve tüm çalışanlarını tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Herşey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız … ”

(24.06.2013)

image-divider

Ertan İÇEL (Bankacı)

” Sportomed ile ilk tanışmam 3 yıl önce bir spor yaralanması sonrasında doktorumla planladığımız sağ kalça artroskopisi sonrasında oldu. Deneyimli ve güleryüzlü Sportomed çalışanları bana tekrar sağlıkla yürüyebilme imkanı verdiler. Bu yıl planladığımız sol kalça artroskopisi fizik tedavisi için de hemen ve tereddüt yaşamadan Sportomed’i tercih ettim. Yeniden sağlığıma kavuşmamda çok önemli katkısı olan bu deneyimli ve güleryüzlü ekibe minnettarım. Sporculara ve sporcu olmayan tüm hastalara bu kurumu ve ekibi tavsiye ederim … ”

(21.06.2013)

image-divider

Berk ŞENGÖZ (İç Mekan Tasarımcısı – Aydın Üniversitesi)

” Diz kapağı kırığı ile iç ve dış bağların ameliyatı sonrası yapmam gereken fizik tedavide en doğru yer olduğuna kendim yaşayarak inandım. Herşeyden güzeli ameliyat sonrası ve tedavim esnasında yere sağlam basabilmeyi ne kadar özlediğimi gördüm.

Burada Sportomed’in fizyoterapistlerinin yakın ilgisi ve çalışanlarının güler yüzlülüğü bana bir o kadar da manevi bir huzur ve güven verdi. Herşey için teşekkürler … ”

(18.05.2013)

image-divider

Barışcan AKKAYA (Basketbolcu – Darüşşafaka Spor Klübü)

” Geçirdiğim sakatlık sonrası fizik tedavi dönemimde benimle en iyi şekilde ilgilenen güler yüzlü ve uzman Sportomed ailesine çok teşekkür ederim. ”

(18.05.2013)image-divider

Hasan AYDINLI (Futbolcu – Sarıyer)

” Ön çapraz bağ ameliyatından sonra geldiğim Sportomed’de içeri girdiğim anda çok sıcak ve içten karşılandım. Tedavi sürecimde benimle ilgilenen tüm personele en içten dileklerimle teşekkür etmek istiyorum. Fizyoterapistlerim şimdiye kadar çalıştıklarımın en iyileri ve burada kendimi emin ellerde hissediyorum. ”

(18.05.2013)

image-divider

Emre BELÖZOĞLU (Futbolcu – Fenerbahçe S.K.)

” Başta A Milli Futbol Takımımız Fizyoterapisti Orhan Şakir olmak üzere Türkiye’nin en yetenekli fizyoterapistleri ile en sıcak ekibini bünyesinde barındıran Sportomed’in güvenli ellerine kendimi, sporcu dostlarımı ve ailemi gözü kapalı emanet ediyorum.

Sportomed, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında bir numara … ”

(29.04.2013)

image-divider

Ferhan ŞENTÜRK (Emekli – Ev Hanımı)

” Sağ diz ön çapraz bağlarımı düşme sonucu kopardım. Ameliyat oldum ve 4 gün sonra Sportomed’de fizik tedavim başladı. 1 ay gibi kısa bir zamanda günlük hayatıma kaldığım yerden devam etmeye başladım. Şu an 2. ayımı doldurdum. Spor hayatıma belli sınırlar doğrultusunda gayet rahat devam ediyorum. Beni sağlığıma kavuşturan Sportomed’e, benimle ilgilenen, tedavimi gerçekleştiren fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanları ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. ”

(09.04.2013)

image-divider

Sevgi BÜRÜNGÜZ (Fotoğraf Sanatçısı)

” Birbirinden güleryüzlü, deneyimli fizyoterapistleri ve çalışanlarıyla size ağrılarınızı ve sakatlığınızı unutturuyor Sportomed … Fizik tedavinin bu kadar keyifli olabileceği bir yer daha düşünemiyorum. İyi ki varsın ve teşekkürler Sportomed 🙂 ”

(23.02.2013)image-divider

Erdi ŞEHİT (Futbolcu – Sakaryaspor – U16 Futbol Milli Takımı)

” Sportomed sakatlığınızı unuttuğunuz bir yer. Fizyoterapistler çok iyi ve güler yüzlüler, çalışma ortamı harika.

Burada hem iyileşiyorum hem de çok güzel dostluklar ediniyorum.”

(28.01.2013)

image-divider

Samet GÜZEL (Portekizce Eğitmeni – Reklamcı – Spor Adamı)

” Sportomed ve güleryüzlü çalışanlarını görünce sürekli sakatlanasım geliyor :)) emekleriniz için çok teşekkürler ekip.

Sayenizde iyileşiyorum. ”

(16.01.2013)image-divider

Uğur BORAL (Futbolcu – Beşiktaş J.K.)

“Sakatlık dönemimde en büyük destekçim Sportomed. Her sporcuya lazım …”

(03.12.2012)

image-divider

Alex De Souza (Futbolcu – Fenerbahçe S.K.)

” Sakatlıklarla ilgili sağlık sorunlarımın çözümünde tercihim elbette Sportomed. Ayrıca kendi ailemi de güvenerek onların uzman ellerine teslim etmekte sakınca görmüyorum.

Teşekkürler Sportomed … ”

(11.07.2011)

image-divider

Ayten ÇAMLIDERE (Emekli Eczacı)

“Tedavimin sürdürüldüğü Suadiye Sportomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görev yapan; güler yüz, nezaket, yakın ilgi ve diyalogları ile hastalara sağladıkları sıcak ortam, modern teknolojik cihaz ve ekipmanların desteğinde meslek etiği ve deontolojik kuralların gerektirdiği tavır ve bilimsel yöntemlerle, hastaların en kısa sürede normal yaşama dönüşlerini sağlamaya çabalayan, her biri kendi alanında uzman ve deneyimli o güzel ve dost insanlardan oluşan tüm personele teşekkür ve minnettarlığımı ifade etmeyi borç bilirim. ”

(14.12.2012)

image-divider

Barış İÇER (Turizmci)

” Sol diz ön çapraz bağ ameliyatımın ardından doktorlarımın tavsiyesi üzerine Sportomed’e geldim. Gerek ameliyat sonrası tedavi programımın hazırlanması, gerekse de profesyonel ekibinin bu programı titizlikle uygulaması sebebiyle hızlı bir iyileşme sağlandı.

Temiz bir ortamda işinin ehli ellerde tedavi olmak güven verici … ”

(12.09.2012)

image-divider
Ali İhsan ÖZKANCA (Futbolcu)

” Sportomed sakatlık sonrası sporcunun spor hayatına sağlıklı ve güvenli bir şekilde dönebilmesi için mükemmel bir yer.

Tedavi yöntemleri ve çalışma ortamı çok güzel. Tedavime destek veren tüm fizyoterapistlere teşekkür ediyorum. ”

(12.09.2012)

image-divider

Ege ÖZIŞIK (Öğrenci – Fenerbahçe Dergisi Yazarı)

” Sakatlığım sebebiyle mutsuz olarak kapısından girdiğim Sportomed’de üzerimdeki olumsuz havayı atmam çok kısa sürdü. Tüm sağlık ekibi ve diğer çalışanlarla öylesine sıcak bir diyaloga giriyorsunuz ki verdiklerinizin karşılığını fazlasıyla aldığınızı hissediyorsunuz. Hele bir de spora meraklıysanız klinikte alanında en iyi sporcularla tanışıp sohbet etme fırsatınız oluyor. ”

(04.09.2012)

image-divider

Kseniya POZNYAK (Voleybolcu – Azerbaycan Milli Takımı)

” Ameliyattan sonra Sportomed’i seçtiğim için çok mutluyum.

En iyi doktorlar, mükemmel fizyoterapistler hastalara karşı çok özenli davranıyorlar. Onlar sadece rehabilitasyon değil, psikolojik destek de veriyorlar insanlara. Herşey için çok teşekkür ederim. ”

(20.08.2012)

image-divider

Oksana PARKHOMENKO KURT (Voleybolcu – Azerbaycan Milli Takımı)

” Birkaç ay önce dizimden ciddi bir sakatlık geçirdim, ameliyat oldum ve yolum Sportomed’e düştü. Çok iyi insanlar çalışıyor burada. Kendi işlerinde hepsi uzman. Ayrıca insanlara psikolojik destek de veriyorlar. Hepsi çok güleryüzlü ve sevimli. Herkesle çok ilgileniyorlar. Rehabilitasyonum buraya geldikten sonra çok çabuk ilerlemeye başladı. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum. Daha çok çalışmam gerekiyor ama sonunda sahalara dönebileceğimi söz verdiler bana. Bütün fizyoterapistlere ve burada çalışanlara çok teşekkürler. ”

(16.08.2012)

image-divider

Caner ERCAN (Basketbolcu – Royal Halı Gaziantep B.Ş.B.)

” Geçirdiğim sakatlıktan sonra kendimi en iyi diye düşündüğüm ve duyduğum Sportomed’in ellerine teslim ettim. Çalışanların sıcakkanlılığı ve profesyonelliği bence üst düzeyde. İyileşmem için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Sıcak bir aile ortamı var burada, bu da kendimi huzurlu hissetmeme neden oluyor. Burada bana çok iyi bakılacağını biliyorum …
Teşekkürler Sportomed ”

(16.08.2012)

image-divider

Şükran ALBAYRAK (Basketbolcu – Fenerbahçe ve Basketbol Milli Takımı – Sports TV Spikeri)

” Eğer buraya ilk defa gelmiyorsan sen de benim gibi spor aşığısın! Her fırsatta fiziksel şartları zorluyorsun, zorlamayınca da sen, sen değilsin, ister profesyonel, ister amatör! 15 yaşında ol ya da 45… Yok ilk kez geliyorsan “Dobra Došli (Hoş Geldiniz)” Hoş sohbetini ve gülümsemeni yanına al, gel. Bırak sana Sportomed iyi baksın. ”

(07.08.2012)

image-divider

Cansu KÖKSAL (Basketbolcu – Fenerbahçe S.K. – U18 Basketbol Milli Takımı)

” Her biri konusunda uzman olan Sportomed Fizyoterapistleri’nin sundukları tedavi yanında, gösterdikleri kişiye özel ilgi ve güleryüz sayesinde burada zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Sportomed, tedavim sonrasında kendimi hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissetmemi sağlıyor. Tüm Sportomed ailesine teşekkürler. ”

(06.07.2012)