Sportomed Hakkında Hasta Yorumları

caret-down caret-up caret-left caret-right
Selma GÜNERİ Sinema Sanatçısı

” Sevgili Fizyoterapistimiz Murat’çığım, sana ve ekip arkadaşlarından Orhan, Tarık, Nermin ve Banu’ya gerek benim gerek oğlum Umut Sezgin’in fizik tedavilerimiz sırasında gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkür ediyorum … Sizlerin sayesinde sağlığımıza kavuştuk … Ayrıca uzun yıllara dayanan dostluğumuz da bizler için çok değerli … Tekrar sizlere teşekkür ediyoruz …”

(15.07.2013)

Ersin Kuruel Milli Güreşçi

“Senelerce bir vücut geliştirmeciden çok, ağırlıkçı gibi kilolar kaldırıp eklemlerimin canına okumuşum. Bu defa imdadıma Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu yetişti.

Son derece profesyonelce yapılan harika bir ameliyat ve Bağdat Caddesindeki Suadiye Sportomed Fizik Tedavi Merkezi’ndeki magic hand Tarık Hocam ve ekibi beni tekrar antrenmanlara döndürdü.”

(07.11.2014)

Burak Dördüncü Opera Sanatçısı

” Fizik tedavinin günümüzde ne kadar önemli olduğunu anlamak, çoğu zaman kulağımıza bir yerlerde anlatılanlardan çalınsa da yaşamak gene de sıkıntılı ama, en etkili anlama ve kabul etme yolu. Geçirdiğim menisküs ameliyatı sonrasında doktorumun önerdiği 10 seanslık fizik tedaviyi 1 ay kadar geciktirdim. Korkunç ağrılarla ve aksayarak Sportomed’e geldim. Uygulanan fizik tedavi programıyla ağrılarım hiç kalmadı, şişliğimde de büyük ölçüde azalma var. Bunun yanısıra dizim ciddi oranda yeniden güç kazandı. Sportomed’in tecrübeli kadrosuyla kısa zamanda eski halime döneceğim… ”

(30.10.2015)

Birkan Batuk Milli Basketbolcu

“Yaşadığım sakatlık sonrasında 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde yeniden sahalara dönebilmemi Sportomed’in hünerli fizyoterapistlerine borçluyum. Ameliyatımı gerçekleştiren Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu ile birlikte oluşturduğumuz tedavi planı doğrultusunda burada fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecim mükemmel bir şekilde yürütüldü. Sportomed bir tedavi merkezinden çok bir aile ortamı…

Teşekkürler Sportomed… ”

(10.02.2015)