Sportomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri

Sportomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında, özellikle Ortopedik ve Sportif Rehabilitasyon konusunda onbeş yılı aşan tecrübemizle İstanbul Fulya ve Suadiye'deki merkezlerimizde hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

1997 yılından bu yana Kadıköy Suadiye'de faaliyet gösteren merkezimiz, aynı anda 15-18 hastaya hizmet verebilecek kapasitede olup, başta kompüterize izokinetik kas kuvveti ölçümü ve egzersiz test cihazı HUMAC/NORM olmak üzere rehabilitasyon amaçlı üst düzey egzersiz aletleri ile donatılmıştır.

Fulya merkezimiz, 2003 yılında faaliyete geçmiş olup, 2013 Mayıs ayından itibaren Polat Tower'daki yeni adresinde hizmet vermektedir. Merkezimizde aynı anda 10 hastaya hizmet verilebilmekte olup, hijyenik soyunma odaları ve duş imkanı ile başta monitörize izokinetik kas kuvveti ölçümü ve egzersiz test cihazı CYBEX olmak üzere rehabilitasyon amaçlı üst düzey egzersiz aletlerini barındırmaktadır.

Merkezlerimizde sürekli kablosuz internet bağlantısı hastalarımızın kullanımına sunulmaktadır.

Kuruluş yıllarımızdan bu yana başta profesyonel futbol takımları, profesyonel salon sporu yapan oyuncular olmak üzere, takım sporlarında ve bireysel spor dallarında mücadele eden pek çok Türk ve yabancı sporcunun yanısıra, fizyoterapi ve rehabilitasyon ihtiyacı duyan binlerce hastanın tedavisini gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Neden Sportomed?

Ortopedik sakatlıklar sebebiyle yaşam konforunuz düştüğünde, günlük yaşantınıza, hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilmek ve yaşam kalitenizi bir an önce artırabilmek için Sportomed.

Çünkü bizler fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerimizde;

Hastaların hedefleri bizim için önemli

her hastanın kendisine özel hedeflerini göz önünde tutarak,

Hasta hakları ve tıp etiğine saygı

hasta haklarına ve tıp etiğine saygıyla,

En son tıbbi gelişmeleri yakından takip

en son tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek, siz hastalarımıza elimizi uzatmaya hazırız.

Çünkü bizler, bildiğimiz ve öğrenmeye devam edeceğimiz bütün bilgi ve uygulamaları, hastalarımızın bir basamak daha yukarı çıkabilmesi için kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çünkü bizler mesleğimizi, toplumsal iş bölümü içindeki görevimiz olduğuna inanarak yapmaya çalışıyoruz ve bu işi yapmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz.

Çalışma İlkelerimiz

Merkezlerimizde aşağıda belirtilen çalışma ilkelerini benimsiyor ve uyguluyoruz.

 1. Hasta haklarına tam saygı gösteririz,
 2. Her hasta özeldir,
 3. Hastanın sakatlık öncesi yaşam kalitesine ulaşması, mümkünse aşması esastır,
 4. Her hastanın ulaşacağı hedef farklı, kendisine özgüdür,
 5. Her hastanın kendi takvimini dikkate alarak tedavi takvimi uygularız,
 6. Her hastamızı sağlık durumu, kendisine uygulanacak tıbbi işlemler,
  bunların fayda ve riskleri, alternatif tedavi usulleri ve hastalığının seyri konusunda tam olarak bilgilendiririz,
 7. Her hastamıza temiz, hijyenik ve ferah bir ortamda hizmet vermeye azami özen gösteririz,
 8. Hastamızı merkezlerimize yönlendiren doktorları düzenli olarak bilgilendiririz,
 9. Tıbbi etik ve deontoloji ilkeleri esastır,
 10. Güncel bilimsel gelişmeler, teknoloji ve eğitim çalışmalarını yakından takip ederiz.

image-divider

Suadiye Sportomed Ekibimiz

Dr. Esra Pınar ERDOĞDU

Dr. Esra Pınar ERDOĞDU

Dr.

1987 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. Esra Pınar Erdoğdu, ihtisasını 1997 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği'nde yapmıştır...

Devamı
Serpil KANIGÜR

Serpil KANIGÜR

Fizyoterapist

1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Serpil Kanıgür, 2008 yılından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır.

Devamı
Tarık ÇETİN

Tarık ÇETİN

Fizyoterapist

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Tarık Çetin, 2012 yılı Şubat ayında Yeditepe Üniversitesi'nde Spor Fizyoterapisi dalında yüksek lisans eğitimine başlamıştır...

Devamı
Mustafa Fatih ÇETİNTAŞ

Mustafa Fatih ÇETİNTAŞ

Fizyoterapist

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Mustafa Fatih Çetintaş, 2012 yılı Şubat ayında Yeditepe Üniversitesi'nde Spor Fizyoterapisi dalındaki yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Devamı
Beyhan Deniz AKTAN

Beyhan Deniz AKTAN

Fizyoterapist

2009 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Beyhan Deniz Aktan, 2011 yılı Nisan ayından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır...

Devamı
Nilüfer BAYRAK

Nilüfer BAYRAK

Fizyoterapist

2010 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Nilüfer Bayrak, 2012 yılı Ekim ayından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır.

Devamı
Mechmet Kıourt Molla Chousein

Mechmet Kıourt Molla Chousein

Fizyoterapist

2015 yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Mechmet Kıourt Molla Chousein 2016 Kasım ayından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır.

Devamı
Göksel KEMAL SAYINER

Göksel KEMAL SAYINER

İdari İşler Sorumlusu

2003 Yılında Fulya Sportomed'in açılışıyla birlikte Sportomed ailesine Hasta Danışmanı ünvanı ile katılmış ve burada Yönetici Asistanı olarak 12 yıl hizmet vermiştir.

Devamı
Nilüfer ORTAÇ

Nilüfer ORTAÇ

Hasta Danışmanı

2015 yılı Şubat ayında kurumumuza katılmış olan Nilüfer Ortaç, Hasta Danışmanı olarak görev yapmaktadır...

Devamı

Fulya Sportomed Ekibimiz

Dr. Melek Dilara TOPALOĞLU

Dr. Melek Dilara TOPALOĞLU

Dr.

1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. Melek Dilara Topaloğlu, 1982-1986 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalında...

Devamı
Enes ÇAM

Enes ÇAM

Fizyoterapist

2013 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Enes Çam, 2015 yılı Şubat ayında Yeditepe Üniversitesi...

Devamı
Kadriye ŞAHİN YORGUN

Kadriye ŞAHİN YORGUN

Fizyoterapist

2013 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Kadriye Şahin Yorgun, 2015 yılı Mayıs ayından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır...

Devamı
Hande ŞAHİNER

Hande ŞAHİNER

Fizyoterapist

2016 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olan Hande Şahiner, 2016 yılı Haziran ayından bu yana kurumumuzda görev yapmaktadır...

Devamı
Mine DİRLİK DOĞAN

Mine DİRLİK DOĞAN

İdari İşler Sorumlusu

1997 Yılında Suadiye Sportomed'in açılışıyla birlikte Sportomed ailesine Hasta Danışmanı ünvanı ile katılmış ve burada Yönetici Asistanı olarak 18 yıl hizmet vermiştir...

Devamı